شرایط و قوانین در آی سی کالا - فروشگاه تخصصی الکترونیک ICKALA

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت آی سی کالا کاربر عزیز و گرامی به منظور آشنایی هر چه بیشتر با قوانین و شرایط حاکم بر نحوه استفاده از خدمات وب سایت آی سی کالا ، خواهشمند است  موارد زیر را به دقت مطالعه  فرمایید.
لازم به ذکر است ورود کاربران به وب‏‌سایت آی سی‌کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، استفاده از منابع موجود بر روی وب سایت ، ویدئوهای آموزشی آی سی‌کالا و سایر خدمات ارائه شده توسط آی سی‌کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آی سی‌کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آی سی‌کالا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
ارسال کالا 1- به هیچ عنوان چند تا سفارش رو با هم نمی فرستیم، هر سفارش جداگانه ارسال می شود. خواهشمندیم تمامی قطعات مورد نیازتون رو تو یک سفارش ثبت کنید. 2- سفارشات را به فروشگاه های همکار نمی بریم، یا از سیستم پیک استفاده نمایید، یا از همکاران بخواهید تا سفارش شما را خودشان از ما تحویل بگیرند. 3- سفارشات شما را از فروشگاهای دیگر تحویل نمی گیریم، ما فقط در مورد سفارشاتی که از آی سی کالا خریداری نموده اید مسئولیت داریم.
سیستم های حمل کالا دارای شرایط و قوانین خودشان هستند:
 • پیک موتوری: به طور کلی، برای پیک ها از سیستم لجستیک الوپیک استفاده می کنیم، دارای قوانینی هستند که برای ارایه خدمات به مشتریان وضع نموده اند:
  1.  پیک فقط مناطق 22 گانه تهران را پوشش می دهد، بنابراین در خارج از این محدوده این روش را انتخاب نفرمایید.
  2. ییک  تا درب ساختمان می آید و وارد ساختمان نمی شود، هر پیک کلی مرسوله همراه خود دارد که در صورت ترک موتور امکان سرقت سایر سفارشات وجود دارد که باید پاسخگو باشند.
  3. پیک با شماره موبایلی که در آدرس توسط مشتری ثبت گردیده تماس می گیرد و فقط به ایشان تحویل می دهد، تحویل به سرایدار، نگهبان و ... انجام نمی دهد، در صورت عدم پاسخگویی به شماره تلفن ارایه شده، پیک بسته را مرجوع می کند. در اکثریت موارد، تحویل بسته به شخصی غیر از خریدار، دردسرهای بزرگتری را به بار آورده است. عدم حضور و یا عدم پاسخگویی به تلفن توسط مشتریان به عهده ما نیست. روزانه چندین سفارش توسط این سیستم ارسال و تحویل داده می شود و ما تا الان فقط با تعداد بسیار محدودی از مشتریان که خودشان درمحل نبوده اند و یا تلفن جواب نداده اند به مشکل بر خوردیم.
  4. در صورت عدم دریافت سفارشات به دلایل ذکر شده شما می توانید با مراجعه حضوری به آدرس : (تهران، خیابان جمهوری، قبل از پاساژ علاالدین، خیابان لاله، پلاک 9، واحد 2) و ارایه شماره فاکتور و نام خریدار، سفارش خود را تحویل بگیرید و یا درخواست مجدد پیک فرمایید.
 • پست پیشتاز: تحویل سفارشات بسته بندی شده در انبار آی سی کالا به اداره پست در هر روز کاری ساعت 11 صبح انجام می پذیرد و کاربران می توانند با مراجعه به بخش  تاریخچه سفارشات کد رهگیری سفارش خود را مشاهده نمایند و مراحل ارسال پست را در سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایند. مدت زمان حمل کالا به عهده این شرکت بوده و تعیین زمان دریافت کالا از سوی آی سی کالا امکان پذیر نمی باشد.
 • تیپاکس: تحویل سفارشات بسته بندی شده در انبار آی سی کالا به مامور تیپاکس در هر روز کاری ساعت 14 انجام می پذیرد و کاربران می توانند با مراجعه به بخش  تاریخچه سفارشات کد رهگیری سفارش خود را مشاهده نمایند و مراحل ارسال را در سایت تیپاکس پیگیری نمایند. مدت زمان حمل کالا به عهده این شرکت بوده و تعیین زمان دریافت کالا از سوی آی سی کالا امکان پذیر نمی باشد.
 • الوپیک : تحویل سفارشات بسته بندی شده به الوپیک طبق زمان انتخابی کاربر انجام می پذیرد به منظور اطمینان از حضور مشتری در محل، قبل از ارسال تماس تلفنی انجام می پذیرد در صورت عدم پاسخگویی تماس، بسته ارسال نمی گردد. متاسفانه به دلیل متغییر بودن هزینه الوپیک بر اساس زمان و موقعیت مشتری، امکان ارایه قیمت نیست، می توانید در زمان تماس تلفنی برای هماهنگی ارسال، مبلغ الوپیک را سوال فرمایید.
نکات مهم خرید عمده
در خرید عمده قطعات، خواهشمندیم ابتدا چند نمونه تهیه فرمایید و تست کنید و یا تعدادی از کالاهای عمده را تست کنید، امکان مرجوعی بعد از مونتاژ کل کالاها وجود ندارد. کالای مونتاژ شده، کالای استفاده شده و دست دوم تلقی می گردد!
شرایط مرجوعی کالا
چنانچه بعد از ثبت سفارش و دریافت کالا از خرید خود منصرف شده اید درخواست خود را به واحد پشتیبانی آی سی کالا از از طریق ارسال تیکت در بخش تاریخچه سفارشات  اطلاع دهید. پس از تایید نهایی توسط کارشناسان آی سی کالا مطابق آیین نامه مرجوعی، در صورت احراز شرایط، کالای مذکور مرجوع خواهد شد.
به منظور مرجوع کردن اقلام یک سفارش باید نکات زیر را مد نظر قرار داد:
 • در صورتی که دلیل مرجوعی انتخاب مشتری باشد، کالا مرجوع نمی گردد.
 • در خصوص کالاهای قابل مونتاژ و لحیم کاری، کالاها نباید مونتاژ شده باشند.
 • کالاهایی که به انتخاب مشتری بوده و از رول چیده یا جدا شده باشند مانند مقاومت و خازن های SMD ، سیم، وارنیش و... مرجوع نمی گردند.
 • بسته بندی کالا در هنگام مرجوعی باید کاملا سالم بوده و قابل فروش باشد.
 • موارد مربوط به سلامت کالاها، عدم تطابق کالاهای دریافتی با اقلام سفارش گذاری شده، ناقص بودن سفارش باید در هنگام تحویل گرفتن کالا چک شود. در صورت وجود هرگونه ایراد و یا اشکالی به واحد پشتیبانی آی سی کالا اطلاع داده شود.
 • در صورت احراز همه شرایط مرجوعی نهایتا تا یک هفته بعد از دریافت سفارش امکان ارائه درخواست مرجوعی وجود دارد.
 • اصل فاکتور خرید برای مرجوع کردن یک سفارش باید نزد مشتری موجود بوده و امکان تحویل به آی سی کالا را داشته باشد.
 • برای هر سفارش فقط یک بار امکان ثبت مرجوعی وجود دارد و بعد از ثبت مرجوعی امکان مرجوعی اقلام دیگر سفارش وجود ندارد.
مراحل مرجوع نمودن کالا
 • ثبت درخواست مرجوعی از طریق ثبت تیکت در بخش تاریخچه سفارشات
 • بررسی درخواست توسط کارشناسان آی سی کالا جهت احراز شرایط اولیه مرجوعی
 • تماس با مشتری و هماهنگی جهت برگشت
 • تحویل محصولات مرجوعی از مشتری به فروشگاه
 • بررسی و اعلام نظر توسط کارشناسان آی سی کالا با توجه به وضعیت کالای مرجوع شده
 • در صورت تایید مرجوعی، وجه به اعتبار مشتری در آی سی کالا بازگردانده می شود، در صورت تمایل مشتری به دریافت وجه در روزهای یکشنبه و چهارشنبه وجه برای مشتری واریز می گردد.
قوانین عمومی کلیه اصول و رویه‏‌های آی سی‌کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آی سی‌کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آی سی‌کالا اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آی سی‌کالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آی سی‌کالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آی سی‌کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف ها، امکان دارد آی سی‌کالا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آی سی‌کالا را در پروفایل خود لغو کنند.  توجه داشته باشید که  50005000182374 تنها شماره‌ای  است که آی سی‌کالا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آی سی‌کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آی سی‌کالا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@ickala.com اطلاع دهید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی آی سی‌کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. آی سی‌کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آی سی‌کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آی سی‌کالا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آی سی‌کالا جزئی از اموال آی سی‌کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آی سی‌کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آی سی‌کالا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آی سی‌کالا  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آی سی‌کالا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آی سی کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آی سی‌کالا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آی سی‌کالا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ickala.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت آی سی‌کالا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.ickala.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. آی سی‌کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت آی سی‌کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. آی سی‌کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آی سی‌کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آی سی‌کالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. آی سی‌کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آی سی‌کالا محفوظ است. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
گارانتي و خدمات پس از فروش محصولات قطعات الكترونيك ارائه شده در فروشگاه آی سی کالا به هيچ وجه شامل گارانتي ، خدمات پس از فروش نمي باشد و مسئوليتي از بابت چگونگي كار با قطعه و يا آموزش هاي مربوطه به عهده فروشگاه نمي باشد.
خسارت در هنگام حمل و نقل آی سی‌کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آی سی‌کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش آی سی‌کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش آی سی‌کالا ارسال شود.  شایان ذکر است که مرسولات ارسالی توسط پست و پیک موتوری، در هنگام ارسال بیمه می گردند و مشتری می تواند خسارت ناشی از ارسال را از این حامل ها درخواست نماید.
نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب سایت آی سی‌کالا ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل آی سی‌کالا نیستند و سایت آی سی‌کالا هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد.. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت آی سی‌کالا لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از آی سی‌کالا اداره می‌کنند، بنابراین سایت آی سی‌کالا نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت آی سی‌کالا باشد، خود برعهده خواهید داشت.
 محتوا آی سی‌کالا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است آی سی‌کالا تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط آی سی‌کالا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. وب ‏‌سایت آی سی‌کالا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت آی سی‌کالا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت آی سی‌کالا ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد. © کلیه محتویات سایت آی سی‌کالا شامل قانون حق تکثیر شده و به شرکت فیدار سیستم پویان ( فروشگاه آنلاین آی سی کالا ) تعلق دارد.
سیاست قیمت گذاری سیاست قیمت‌‏گذاری در آی سی‌کالا مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در آی سی‌کالا قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، آی سی‌کالا نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، آی سی‌کالا موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.
نمایندگی آی سی‌کالا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی آی سی‌کالا اطلاع دهید.
صدور فاکتور تمامی فاکتورهای آی سی کالا تحت نام شرکت فیدار سیستم پویان صادر می گردد. کلیه فاکتورها رسمی بوده و شامل 9 درصد ارزش افزوده می باشند. پس از پرداخت و ثبت سفارش، اطلاعات خریدار به هیچ عنوان به نام شخص، دانشگاه، ارگان، سازمان و یا شرکت دیگری تغییر داده نمی شود. دقت فرمایید.
قوه قهریه تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آی سی‌کالا هیچ گونه مسئولیتی ندارد. آی سی‌کالا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.